Mazlum Fan Board Eglence Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Moderatörlük Başvurusu

3 posters
YazarMesaj
yunus
Isınan Üye
Isınan Üye
yunus

Moderatörlük Başvurusu Empty
MesajKonu: Moderatörlük Başvurusu   Moderatörlük Başvurusu I_icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 9:17 pm

Üye: Merhaba admin Bey! Ben moderatör başvurusu yapmak istiyordum.

ADMİN: Merhaba. Elbette yapabilirsiniz. Fakat 6 aydır üyesiniz ve ....web te ilk mesajınız bu! Böyle bir üye nasıl modluk yapabilir?

ÜYE: Ama ben çok çalışkanım. Çok yetenekliyim.

ADMİN: Mesela?

ÜYE: Mesela çok güzel yemek yaparım. Özellikle imam bayıldı. Sonra foruma toz kondurmam. Hergün köpüklü su ile yıkarım.Camları silerim, örümcekleri alırım, en güzel oda parfümleri kullanırım.

ADMİN: Hönk! Hanımefendi burası sanal bir ortam. Bu dediğiniz özelliklerle hangi bölüme sizi mod yapmamı bekliyorsunuz?

ÜYE: bütün bölümlere modluk yapabilirim. Üyelere anne şevkatiyle davranır, geceleri masallar anlatırım. Anlıcanız admin bey bütün bölümlere gözüm gibi bakarım, koynumda yatırırım.Ve söz veriyorum Forum kirliliği sorununuza kesin çözüm getireceğim. Foruma en güzelinden bir hamam yaptıracağım. Ne dersiniz mod olabilirmiyim?

ADMİN: Heee Kabul. Şimdi sizi BAN'layıp yalnız bırakıyorum. Artık yaptıracağınız hamamda rahat rahat yıkanırsınız.
SpeciaLChiLd
Isınan Üye
Isınan Üye
SpeciaLChiLd

Erkek Mesaj Sayısı : 165
Meslek : öğrenci
Hobilerin : Fırat ÇöLoğLu :)

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Başvurusu   Moderatörlük Başvurusu I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 2:28 pm

Çoqq GüzeL Yunus SağoL Kardeşm!
milkshakee16
Isınan Üye
Isınan Üye
milkshakee16

Kadın Mesaj Sayısı : 88
Meslek : öğrenci
Hobilerin : fırat çologlu:D

MesajKonu: Geri: Moderatörlük Başvurusu   Moderatörlük Başvurusu I_icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 2:28 am

hehe çok güzel çok saol

Moderatörlük Başvurusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-