Mazlum Fan Board Eglence Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği..

2 posters
YazarMesaj
Meltem
Isınan Üye
Isınan Üye
Meltem

Kadın Mesaj Sayısı : 70
Meslek : öğrenci
Hobilerin : Fıratım

Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği.. Empty
MesajKonu: Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği..   Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği.. I_icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 8:58 pm

Erkek adam tanga giyer mi?’ polemiği
‘Çılgın Dersane Kampta’ filminde tanga giyen ve sutyen takan iki genç oyuncu kendilerini savundu!

ÇILGIN Dersane Kampta isimli filmde kızların oyununa gelerek tanga ve sutyenlerle kalan iki oyuncu Fırat Çöloğlu ve Görkem Görsou, kendilerine gösterilen tepkiye bir anlam veremediklerini söyledi.
BİZ oyuncuyuz diyen iki genç oyuncu, Rol gereği bu kıyafetleri giymemiz gerekiyordu. Erkek adam tanga giyer mi? polemiklerini saçma buluyoruz. Bir daha giymek zorunda kalsak yine giyeriz diye konuştular....
SpeciaLChiLd
Isınan Üye
Isınan Üye
SpeciaLChiLd

Erkek Mesaj Sayısı : 165
Hobilerin : Fırat ÇöLoğLu :)

MesajKonu: Geri: Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği..   Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 2:40 pm

MeLtem Beni DeLi etme Kıs . FıratLa İlgiLi BöyLe YazıLar YoLLama .GeLirsem OraLara!! Doğru SöyLemişLer RoL gereği ... Ben FiLme gittim Süperdi .Bir daha BöyLe saçma Sapan KOnuLar açıp Kafamı Bozma
Meltem
Isınan Üye
Isınan Üye
Meltem

Kadın Mesaj Sayısı : 70
Hobilerin : Fıratım

MesajKonu: Geri: Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği..   Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 6:38 pm

Ne Dİyosun ya bu Zaten Fıratın yorumu Bnde bunu buraya koydum Beğenmediysen Okumayabilirsin!!.

Erkek Adam Tanga Giyermi Polemiği..
1 sayfadaki 1 sayfası